Zkratka na hlavní stranu: Alt + Shift + horní 2(ě)
Linkedin FB e-mail Google Plus Twitter

Hledat na tomto webu

 
 

GSM Bůhtel
církev (je) jako síť GSM …nabídka pro mobilní věřící

 

Vytvořeno
leden 2004

 

Zpovědní asistent

- Za pouhých 10 Kč/min bez DPH máte k dispozici našeho zpovědního asistenta. Vyzpovídat se můžete ve třech světových jazycích.

Odpustky

- K zakoupení odpustku stačí zavolat na tel. číslo 906, cena 38 Kč/min. Maximální cena hovoru se odvíjí od závažnosti hříchu.

Hříchy

- Naši nabídku občas doplníme o hromadný trest zaplavením vodou nebo ovocem. Jako příklady z minulosti můžeme uvést případ s Noem nebo nedávnou akci "Melouny se valí".

Infolinka

- Již žádné dlouhé čekání! Nebaví Vás poslouchat, že všichni faráři vyřizují dotazy věřících před Vámi? Využijte Bohovu samoobsluhu!

Roaming

- Jedete na dovolenou? Například na dálný východ? Máme smlouvu s 25 církvemi v 60 ti zemích světa! Stačí navštívit hinduistický klášter nebo muslimskou mešitu a bude Vám poskytnut obřad podle naší víry.

Volné minuty

- Samozřejmě myslíme na naše nejvěrnější zákazníky. Když za měsíc promodlíte 1000 minut, získáte pro tento měsíc dalších 500 minut pro modlení zdarma! Pokud za měsíc promodlíte méně než 20 minut, bude Vám naúčtován vyšší paušál. Modlení u nás je tak výhodné, že Vás připraví o hlas!

Sim toolkit

- Již nikdy více nebudete muset navštívit Váš kostel! Celý kostel teď máte ve své kapse, díky technologii SIM toolkit.

Data

- Meditujte kdykoli a kdekoli. Nabízíme řadu výhodných datových programů pro rychlou a levnou meditaci přes GPRS nebo HSCSD.

SMS

- Nevíte co máte dělat nebo koho máte obětovat? I vy můžete dostávat krátká textová vnuknutí!

MMS

- Nestačí Vám textová vnuknutí? Aktivujte si službu MMS a můžete dostávat barevná zjevení! Na vývoji služby spolupracovala Johanka z Arku.

SMS info a WAP

- Nechcete s sebou stále nosit svoji bibli a modlitební knížku? Důležité citáty si můžete objednat přes SMS info, celé texty naleznete na wapu.

Vyzvánění

- Melodie Vašich oblíbených modliteb a církevních písní pro Váš mobil si můžete stáhnout z našeho Džus portálu. Tedy pokud jste pro něj dostatečně sexy.

Loga

- Obrázky Vašich oblíbených apoštolů na Váš displej. Stejně jako melodie jsou za poplatek ke stažení na našem wapovém portálu. Pokud Váš mobil podporuje šetřič obrazovky, stáhněte si celý orloj!

Dualband

- V konkurenčních sítích musíte obvykle ovládat latinu, ale my jsme ve spolupráci s mistrem Husem vyvinuli duální síť, takže nyní již můžete kázání poslouchat i česky !

Ověření

- Na začátku modlitby je nutné zadat PIN. Nyní již máte jistotu, že se za Vás nemodlí někdo jiný. 100% zabezpečení přístupu.

Přesměrování

- Jste zaneprázdněni? Nemáte čas zúčastnit se bohoslužby? Stačí nastavit přesměrování modliteb a do kostela za Vás může jít někdo jiný!

Partnerská SIM

- Když se Vám narodí potomek, můžete ho nechat pokřtít v naší síti. Tím získáte výhodné rodinné modlení !

 

Ceny uvedeny v Kč bez DPH.
Změna vyhrazena.

Jak to vzniko

- Když jsme před půl rokem navštívili Králíckej klášter, jeden člověk kouk na mapu starýho zákona a řek, že tam je nějakej Odyseus. Já jsem ho opravil, že Odyseus vyznával jiný náboženství, že tady je u konkurence. Toho se chytil další člověk a od tý konkurence jsme se nějak dostali k mobilním operátorům a docela dlouho jsme na to téma diskutovali. Udělal jsem si pár poznámek a po půl roce jsem se dostal k tomu abych to sepsal a při jednom jsem trochu něco přídal...

Komentáře návštěvníků této webové stránky

Poskytovatelé diskusních služeb (Facebook, Disqus) si do cookies ve vašem prohlížeči ukládají různé údaje, čímž mohou narušit vaše soukromí. Načtením diskusí na vaši žádost s tím souhlasíte.
Na drtivé většině webů se plug-iny Facebooku, Googlu, Disqusu a jiných třetích stran načítají automaticky;
a že u mě se to děje až na vaše výslovné přání (tedy většinou neděje), je moje specialitka pro ochranu vašeho soukromí.
Discussion plugins from 3rd parties (Facebook, Disqus) provide information about you to theirs providers, saving some information into cookies in your browser. If you will load discussion on your request, it means you agree with it.

Pokud máte účet na Facebooku

(nebo jiném z několika podporovaných serverů)

Chovejte se tady jako doma, ať vidíme, jak to u vás vypadá.
[nápis v linkovém autobusu]

A priori upřímně doufám, že mě obsah a forma příspěvků nedonutí k žádným moderátorským zásahům,
ale právo zásahu si vyhrazuji, protože tyto komentáře jsou přístupné komukoliv, kdo se zaregistroval na FB, a já netuším, co se tu může objevit.

V souvislosti s vkládáním odkazů na Vaše weby do komentářů nejsem hysterický. Odkaz na nekomerční web s relevantním obsahem, který může pomoci ostatním návštěvníkům, uvítám.

 
Načíst sem facebookové komentáře
pro čtení nebo přidání vlastního

(vyžadován javascript)
 
Komentáře se záměrně nenačítají samy, aby až do jejich načtení:
Facebook nevěděl, že jste tady právě vy,
nezkazila se přizpůsobivost webu a kvalita kódu
a nezvyšoval se datový tok.
 
Facebook ví, že tuto stránku teď někdo navštívil, ale na rozdíl od řešení obvyklého na drtivé většině jiných webů s FB pluginy tady díky mému způsobu realizace nepoznal, že jste to byli právě vy.

 

Pokud nemáte účet na Facebooku

Komentářový plugin Facebooku umožňuje vkládat komentáře i prostřednictvím účtů na několika dalších serverech (i když u nás nejsou moc používané).

Pokud nemáte žádný účet, prostřednictvím kterého byste sem mohli napsat komentář, neberte to jako diskriminaci. Zkrátka jsou tu komentáře alespoň pro uživatele FB a pár dalších serverů, což je lepší, než kdyby tu nebyly vůbec.

Kromě zjevné nevýhody má toto řešení i své výhody:

 • Při použití své FB identity by se většina uživatelů mohla zamyslet, co vypouští z prstů.
 • Odkaz na komentovanou stránku se může šířít Facebookem.
 • Ve výchozím nastavení se přednostně zobrazují komentáře zanechané návštěvníkovými facebookovými známými, což v důsledku podporuje obě předchozí výhody.

Navíc většina neuživatelů FB zůstává mimo FB ze svého vlastního rozhodnutí, takže jim neužívání Facebooku přináší různé pro ně důležité výhody (soukromí, čas), které snad vykompenzují nemožnost sem něco napsat.
Případně je možné jako náhradní možnost použít návštěvní knihu společnou pro celý web.
Časem třeba napíšu nebo nasadím nějaký jiný komentářový systém, který bude mít menší omezení pro komentátory, ale teď je tu alespoň toto.

Ale i tak si můžete alespoň přečíst komentáře od ostatních.

Komentáře Disqus

Sem se javascriptem vkládají komentáře Disqus, teď Vám ale asi javascript nefunguje.
System for comments Disqus doesn't work without javascript.

Skok nahoru na: Navigační menu (klávesová zkratka „5”)

Zaujala Vás tato stránka?

 • Přidat do záložek (Ctrl+D)
 • Sdílet odkaz (vysílačka)Skok nahoru na:
 • Vytisknout (Ctrl+P)
 • Citovat podle ČSN ISO 690

  Tuto stránku

  ADÁMEK, Martin. GSM Bůhtel: církev (je) jako síť GSM …nabídka pro mobilní věřící. Martin Adámek [online]. Náchod [cit. 2018-03-19]. Dostupné z: https://www.adamek.cz/clanky/vesele/nabozenstvi-mobily

  Celý web

  ADÁMEK, Martin. Martin Adámek [online]. Náchod [cit. 2018-03-19]. Dostupné z: https://www.adamek.cz

 

 
 

Národní kulturní dědictví

Stránky archivovány Národní knihovnou ČR Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR pro svou kulturní, vzdělávací, vědeckou, výzkumnou nebo jinou informační hodnotu za účelem dokumentace autentického vzorku českého webu. Jsou součástí kolekce českých webových stránek, které NK ČR hodlá dlouhodobě uchovávat a zpřístupňovat pro budoucí generace. Jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.  

 

 
 

Pro rozptýlení

Werner Heisenberg je zastaven dopravní policií. Jeden policista přijde k Heisenbergovi, počká, až stáhne okýnko a ptá se:
„Pane řidiči, zdalipak víte, jak rychle jste jel?”
A Heisenberg na to:
„No to opravdu nevím, ale zato přesně vím, kde jsem.”

 

Pro zamyšlení

Příliš mnoho lidí utrácí peníze, které nevydělali,
za věci, které nepotřebují,
aby udělali dojem na lidi, které nemají rádi.

[Will Smith]